Je hebt een dag hard gewerkt, maar aan het einde van de dag is jouw to do-lijst niet korter geworden en liggen overal aantekeningen en lijstjes. Jouw mailbox zit vol nieuwe acties en je bent wéér niet gestart met die ene lastige taak. In deze praktische training leer je slim werken met een takensysteem dat past bij jouw werkstijl en de organisatie waarin u werkt. Zo heb je overzicht over alle taken, waardoor je makkelijker prioriteiten (bij)stelt en effectiever omgaat met jouw tijd, aandacht en energie.
Na afloop van de training:
-
Heb je overzicht over jouw werklast en hoe die om te zetten in concrete acties;
-
Kunt je een realistische planning voor jezelf maken;
-
Heb je hiervoor een taaksysteem dat past bij jouw werk (papier of digitaal)
-
Maak je betere keuzes in wat je te doen staat.
Wat kun je verwachten?
Deze training geeft je een schat aan praktische tips en adviezen die je meteen zelfstandig kunt toepassen op jouw eigen situatie. In de voorbereiding deel je via de online leeromgeving jouw wensen en uitdagingen met de trainer; je neemt een overzicht van jouw taken mee naar de training en werkt daarmee aan een nieuw systeem. Tussen de trainingsblokken ga je aan de slag om dat systeem verder in te richten en werkbaar te maken. Tijdens de trainingsdagen combineren we reflectie op jouw uitdagingen met mogelijke oplossingen en vertaal je het geleerde naar een andere manier van werken. Want inspiratie is goed, maar concrete veranderingen leveren je het meeste op. In de maand na de training krijg je hierbij ondersteuning van de trainer per e-mail en WhatsApp, om jouw resultaten vast te houden.
Onderwerpen
-
Invloed van jouw werkstijl op jouw taakmanagement
-
De slimme wisselwerking tussen takenlijst en agenda
-
Taken uitvoerbaar en haalbaar maken
-
Welk taaksysteem past het best bij jouw werk?
-
Taakdiagnoses en prioriteiten stellen
Hoeveel tijd ga JE investeren?
De training optimaal je werk organiseren heeft een doorlooptijd van 6 weken met een tijdinvestering van:
- 8 contacturen: 2 blokken van een dagdeel incl. vergaderarrangement met lunch
- 3 uur zelfstudie
all-in prijs
De prijs die je op de website ziet is een All-in prijs. Meer informatie vind je in onze Inschrijfvoorwaarden en bij Veelgestelde vragen.

Trainingen
Bekijk hieronder Onze andere Trainingen
Liever een van onze andere trainingen volgen? Dan krijg je via de STAP-subsidie € 1.000 euro korting. Meld je wel snel aan, want voor de subsidiepot van het UWV geldt: op = op.